Fotowoltaika dla firm

Inwestycja przemysłowa

Fotowoltaika firma sunfee

KORZYŚCI DLA TWOJEGO BIZNESU
Chcesz obniżyć koszty prowadzenia firmy? Zainwestuj w fotowoltaikę! Instalacja fotowoltaiczna to realnie niższe rachunki za energię elektryczną. Postaw na niezależność energetyczną i pozbądź się obaw o ciągły wzrost cen prądu. Zagwarantuj swojej firmie pewną przyszłość, bez ryzyka wahań giełdowych cen prądu i bez nowej - opłata mocowej - która od stycznia 2021 r. zwiększa koszt zakupu 1 MWh o dodatkowe 77,60 zł, czyli średnio aż o 20%!

Konsekwencje wprowadzenia opłaty mocowej poniosą firmy, a następnie klienci, którzy będą korzystać z ich usług. Sposobem na uniknięcie podwżek dla przedsiębiorstw i konsumentów jest instalacja fotowoltaiczna dla Twojego Biznesu, czyli darmowa “zielona” energia elektryczna, która pokrywa większą część rocznego zapotrzebowania firmy na prąd. Fotowoltaika to również gwarancja obniżenia kosztów prowadzonej działalności w długim okresie.

Poznaj korzyści dla twojej firmy i szybki zwrot z inwestycji!

Właściwie dobrana i zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna, pozwoli wyprodukować energię elektryczną, która będzie wykorzystywana przez firmę na bieżące zużycie. Dzięki własnej elektrowni słonecznej, koszty zakupu paneli fotowoltaicznych zwrócą się w bardzo krótkim czasie.

Wrzuć fotowoltaikę w koszty

Wyjątkową korzyścią fotowoltaiki dla przedsiębiorców jest możliwość sfinansowania inwestycji za pomocą leasingu, którego ratę - w całości - można wliczyć w koszty uzyskania przychodu. Jest to świetny sposób na optymalizację obciążeń podatkowych każdej firmy.

Sprawdź szczegóły leasingu na fotowoltaikę kontaktując się z przedstawicielem Sun Fee

Popraw wizerunek firmy

Wyjątkową korzyścią fotowoltaiki dla przedsiębiorców jest możliwość sfinansowania inwestycji za pomocą leasingu, którego ratę - w całości - można wliczyć w koszty uzyskania przychodu. Jest to świetny sposób na optymalizację obciążeń podatkowych każdej firmy.

Sprawdź szczegóły leasingu na fotowoltaikę kontaktując się z przedstawicielem Sun Fee

Skorzystaj z programu "Energia Plus"

Firma Sun Fee W pełni pomoga w z złożeniu stosownych dokumentów do programu „ Energia Plus”

Do rozdysponowania z programu "Energia Plus" jest aż 1,3 mld zł w formie pożyczki lub dotacji.

Beneficjenci programu mogą ubiegać się o dofinansowanie m. in. do instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i magazynów energii. Nabór wniosków już trwa od 01.10.2020 r. i zakończy się 17.12.2021 lub do wyczerpania środków.

Amortyzuj koszty

Dzięki opcji finansowania m. in. W Alior Bank lub Pekao Leasing , większą inwestycję możecie Państwo rozłożyć na dogodne raty i amortyzować, jednocześnie ciesząc się darmowym prądem !!! Dzięki takiej formie finansowania, w połączeniu z tarczą podatkową, inwestycja może być spłacana z bieżącej produkcji energii, co przyniesie wymierne korzyści finansowe już w pierwszych miesiącach działania.

Korzystny system rozliczeń z zakładem energetycznym

Oszczędzasz i zarabiasz! Zgodnie z Ustawą o OZE energię wyprodukowaną w instalacji fotowoltaicznej przedsiębiorca może zużyć na potrzeby prowadzonej działalności. W przypadku zgłoszenia do rozliczeń jako prosument – i wyprodukowania większej ilości energii niż ta, która jest przeznaczona na bieżące zużycie zakładu – nadwyżka jest przekazywana do sieci energetycznej i odbierana w ciągu roku w formie opustu. Firmy jako wytwórcy energii z mikroinstalacji mogą również odsprzedawać nadwyżki energii do wybranego przedsiębiorstwa obrotu energią elektryczną.

Amortyzacja kosztów inwestycji

Jesteś przedsiębiorcą z sektora MSP, posiadającym status „małego płatnika”? Całą wartość inwestycji w instalację fotowoltaiczną możesz zamortyzować jednorazowo !!!!

Standardowy czas amortyzacji instalacji, jako środka trwałego, to 10 lat.

Gwarantowana niezawodność i produktywność instalacji fotowoltaicznej

  • 25 lat gwarancji producenta na wydajność ogniw fotowoltaicznych,
  • 15 lat gwarancji na usługę.
  • 12 lat gwarancji produktowej na wady i usterki paneli fotowoltaicznych,
  • 10 lat bezpłatnej gwarancji na falownik z możliwością przedłużenia.
farma fotowoltaiczna sun fee