Fotowoltaika

Fotowoltaika panele solarne

Możemy sprawić, że za nie więcej niż 7 dni od momentu podpisania umowy Państwa domowa i własna elektrownia powstanie na dachu bądź gruncie, a wysokie rachunki za prąd przejdą do przeszłości. Zazwyczaj wystarczy nam jeden dzień na montaż instalacji w domach jednorodzinnych, które idealnie wpiszą się nie tylko w Twój dach, ale i Twoje życie. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie, nawet formalnościami związanymi z uzyskaniem dofinansowań które sięgają do 40%. Dostaniesz najnowocześniejszą technologię inteligentne rozwiązania i 30 letnią gwarancję Totalną. Zapomnij o gwiazdkach, kruczkach i małym druku. Mówimy na głos o tym, o czym konkurencja milczy.

Energia słoneczna

Energia słoneczna jest obecnie jednym z najczęściej wykorzystywanych źródeł energii
odnawialnej. Na rynku dostępne jest multum modeli paneli fotowoltaicznych, różniących
się m.in. mocą, wydajnością, ceną czy gwarancją. Popularność instalacji
fotowoltaicznych przeżywa w ostatnim czasie prawdziwy boom.

 

Fotowoltaika, a właściwie panele fotowoltaiczne zamieniają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Zestaw fotowoltaiczny przyłączamy do aktualnej instalacji elektrycznej budynku. Mamy po prostu tańszy prąd w naszych gniazdkach. Ze względu najniższą cenę prądu, można wykorzystać go do ogrzewania wody i domu. Uzyskaną energię elektryczną można zużywać na bieżąco, magazynować albo sprzedawać – w zależności od rodzaju instalacji fotowoltaicznej. Rozważając opłacalność fotowoltaiki należy pamiętać, że razem z systemem fotowoltaicznym “kupujemy” zapas energii na wiele lat. Od momentu uruchomienia instalacji każdego następnego dnia czerpiemy darmowy prąd ze słońca!
Opłacalność fotowoltaiki i jej zalety:

  • Fotowoltaika to darmowy prąd z energii słońca.
  • Fotowoltaika to ponad 25 lat gwarancji na produkcję.
  • Fotowoltaika jest bezobsługowa. Nic nie trzeba wymieniać.

Do 2020 roku Polska ma obowiązek przejść częściowo na Odnawialne Źródła Energii ograniczając tym
samym spalanie paliw kopalnych, które zanieczyszczają nasze środowisko.

Fotowoltaika - oszczędność pieniędzy i środowiska

Panele słoneczne to doskonała inwestycja dla osób, które chcą oszczędzać. Fotowoltaika to nie tylko korzyści dla środowiska, ale także dla Państwa „kieszeni”. Po pierwsze, dzięki dobraniu odpowiedniego rozmiaru instalacji, panele słoneczne wyprodukują tyle energii, aby zaspokoić potrzeby użytkowników a rachunki za prąd zostaną obniżone niemal do zera. Dzięki takiemu rozwiązaniu podwyżki cen za energię elektryczną przestają być groźne a cała inwestycja zwróci się w przeciągu maksymalnie 5 lat!

Co to znaczy, i jak to rozumieć?

Znaczy to miej więcej tyle że w przeciągu 5 lat zapłacimy tą samą kwotę tylko że w rachunkach za energię elektryczną jeśli nie zdecydujemy się na Instalacje Fotowoltaiczną. Panele słoneczne zapewniają użytkownikom niezależność i bezpieczeństwo energetyczne.

Po drugie, od chwili uruchomienia instalacji, energia produkowana przez panele słoneczne jest darmowa, instalacja nie generuje żadnych kosztów związanych z eksploatacją. Fotowoltaika przynosi ok. 20% rocznej stopy zwrotu, czyli 10 razy więcej niż lokata w banku!

Dodatkowo nowa ustawa o OZE stworzyła nowe możliwości oszczędzania takie jak:

  • taryfy gwarantowane
  • program mój prąd
  • Zamiana Rachunków za energię na rachunki za Fotowoltaikę

Dzięki temu panele słoneczne opłacają się jeszcze bardziej. Np. korzystając z taryf gwarantowanych nie tylko oszczędza się na rachunkach za energię elektryczną, ale można także zarabiać, odsprzedając nadwyżki energii do sieci, po stałej stawce przez 15 lat.

Po trzecie panele słoneczne oszczędzają nasze środowisko. Fotowoltaika nie emituje CO2 ani
żadnych innych substancji szkodliwych. Panele słoneczne nie powodują także hałasu ani drgań,
pod tym względem są lepszym rozwiązaniem niż turbiny wiatrowe.

Zapraszamy do kontaktu!  tel. 790 588 658