Sunfee

Prowizja od słońca!

O nas

Sun Fee to przede wszystkim ludzie z ogromną pasją i doświadczeniem w zakresie odnawialnych źródeł energii. Dzięki zdobytej wiedzy pomagamy polskim rodzinom i firmom zmienić sposób pozyskiwania energii na inteligentny. ‍

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, aby zagwarantować jakość i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych.

Szanowni Państwo, Firma Sun Fee Sp. z o. o. jest aktywnym i zweryfikowanym uczestnikiem Programu „Rzetelna Firma”

Co to takiego i co nas wyróżnia na tle Konkurencji?

„Rzetelna Firma” Sun Fee musiała przejść szereg kontroli finansowych, które pozwalają ocenić wiarygodność spółki jako kontrahenta nie tylko na rynku lokalnym (Bazy BIK, BIG), ale również międzynarodowym, co pozwala współpracować z producentami na całym świecie. Spółka nie ma żadnych przeterminowanych zaległości powyżej 15 dni, a jej wiarygodność finansowa została oceniona na poziomie bardzo dobrym.

Co to daje Państwu?

Przede Wszystkim Kontrahenta który w tych chwiejnych czasach stabilnie stoi na rynku, w końcu to Państwo powierzacie Nam swoje pieniądze, dlatego też chcemy być waszym wiarygodnym partnerem.

Ubezpiecznie

Sun Fee sp. z o. o. zatrudnia tylko sprawdzonych fachowców lub podwykonawców, dobierając ich na zasadzie zaufania i doświadczenia, a nie kosztu ich wynagrodzenia.

Mimo wszystko w życiu niestety odpowiada czynnik ludzki i błąd zawodowy dlatego też nasze pracę budowlane, które wykonujemy u Państwa są objęte ubezpieczeniem w Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group na kwotę 1.000.000 zł, co pozwala Państwu spać spokojnie a nam przejąć całe ryzyko ewentualnych popełnionych przez pracowników błędów, tym samym poważnych konsekwencji - strat finansowych i wizerunkowych.

Idea firmy

Przez stale rosnące ceny energii elektrycznej coraz więcej osób myśli o własnych panelach słonecznych, aby uniezależnić się od podwyżek i dodatkowych opłat. Mamy świadomość, że nowy trend jakim jest zakładanie przydomowych elektrowni, rodzi wiele pytań i wątpliwości.

Dlatego też stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję.