Stacje ładowania

Sun Fee e-tank 'n Go

obraz_2021-07-29_023014

Sun Fee posiada w swoim portfolio Domowe stacje ładowania - mogą być one zasilane prądem jednofazowym o mocy od 3,6 do 7,4 kW lub trójfazowym o mocy od 11 do 22 kW. Wybierając domową stację należy pamiętać, że prostowniki oraz układy sterujące wbudowane w samochody elektryczne mają ograniczenia mocy ładowania prądem przemiennym.

Niezawodne i wydajne stacje ładowania samochodów

Masz samochód elektryczny i chcesz usprawnić proces jego ładowania w domu? A może szukasz niezawodnego sprzętu do biura, urzędu lub stacji benzynowej? Dobrze trafiłeś! Oferujemy szeroki wybór stacji ładowania samochodów elektrycznych AC i DC. To wysokiej jakości sprzęt, który jest produkowany przez światowych liderów w dziedzinie ładowania samochodów elektrycznych.

Znajduje on zastosowanie nie tylko w domach prywatnych, ale i biurach, parkach biznesowych, hotelach, obiektach sportowych, centrach handlowych, instytucjach publicznych czy też na parkingach. Dostosowany jest zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Zapewnia również kompatybilność z wieloma modelami aut na prąd i ma różną moc ładowania (nawet do 25 kW). W efekcie znalezienie optymalnego rozwiązania nie nastręcza dużych trudności.

Bezpieczeństwo stacji ładowania samochodów

Dostępne w naszej ofercie stacje ładowania samochodów elektrycznych to innowacyjne urządzenia, które są wyposażone w szereg dodatkowych funkcjonalności. Możliwość szybkiego ładowania auta elektrycznego, wbudowane modemy internetowe do zdalnego zarządzania czy też regulacja prądu elektrycznego podczas ładowania – to tylko niektóre z dostępnych opcji. Oprócz tego wszystkie nasze ładowarki do pojazdów elektrycznych spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Są również intuicyjne w obsłudze, co usprawnia korzystanie z nich. Wszystko to sprawia, że ładowanie samochodu elektrycznego jest łatwe i bezpieczne.

Samochód elektryczny

Stacja ładowania samochodów elektrycznych - lekka konstrukcja i atrakcyjny design

Oferowane stacje do ładowania samochodów elektrycznych to sprzęty o lekkiej konstrukcji, które można montować zarówno do ściany, jak i na podeście. Na wyróżnienie zasługuje również ich atrakcyjny design. To nowoczesne urządzenia do ładowania samochodów elektrycznych, które świetnie wyglądają w każdej przestrzeni – czy to prywatnej, czy to komercyjnej. W ofercie wallbox znajdziesz również uzupełniające usługi od projektowania po instalację stacji ładowania samochodów elektrycznych. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i podzespołów sprawia, że dostępne w naszej ofercie stacje do ładowania samochodów elektrycznych to trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych sprzęty. W efekcie stanowią one inwestycję na lata